Gra Miejska
Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w kolejnej edycji Gry Miejskiej pod hasłem „ŚLADAMI II WOJNY ŚWIATOWEJ” zorganizowanej przez Zespół Szkół Zawodowych im. mjr Henryka Dobrzańskiego w Radomiu.
Gratulujemy !!!
Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w kolejnej edycji Gry Miejskiej pod hasłem „ŚLADAMI II WOJNY ŚWIATOWEJ” zorganizowanej przez Zespół Szkół Zawodowych im. mjr Henryka Dobrzańskiego w Radomiu.
Gratulujemy !!!