Maraton Pisania Listów Amnesty International w naszej Szkole
Nasza szkoła po raz pierwszy przyłączyła się do akcji odręcznego pisania listów dla obrony wybranych osób w ramach Maratonu Pisania Listów Amnesty International. Uczniowie i nauczyciele, dnia 11 grudnia 2019, pisali listy w obronie młodych ludzi, których prawa zostały złamane lub naruszone. Domagaliśmy się sprawiedliwości i zgłosiliśmy sprzeciw do władz krajów, w których ci ludzie odsiadują niesłuszne wyroki lub są prześladowani! Wspólnymi siłami napisaliśmy 219 listów. Wydarzenie to nie miałoby miejsca w murach naszej szkoły, gdyby Wyższa Szkoła Handlowa nie przyjęła naszego zaproszenia. Dziękujemy za współpracę.
Organizator wydarzenia:
Zofia Rokicka-Kwiecień










